Zespół Szkół

w Szprotawie

Informacje

Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół, w skład której wchodzi Gimnazjum nr 2 oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Szprotawie. Z naszej witryny dowiesz się o aktualnych wydarzeniach szkolnych, przeczytasz o osiągnięciach uczniów oraz znajdziesz informacje na temat naszej placówki.

Osiągnięcia naszych uczniów w zawodach sportowych

rok szkolny 2015/2016

chłopcy (Gimnazjum)

L.p.

Konkursy, festiwale, zawody sportowe itp.

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Badminton – Gimnazjada Lubuskiej Olimpiady Młodzieży

 

Finał

wojewódzki

 

Jankowiak Marcin

Chudzik Sebastian Rajski Marcel

III A

 

I A

VII miejsce

 

Julia Buchowska

2.

Koszykówka – Gimnazjada LOM

 

Eliminacje

rejonowe

 

Chudzik Sebastian

Grono Dariusz Zakrzewski Kacper Jarzembowski Maciej

Pietras Mateusz Jankowiak Marcin

Kotlecki Kacper Strojny Piotr

Zwolski Mateusz Domański Jakub

Rajski Marcel

III A

 

 

 

 

 

III B

II A

I

III miejsce

Krzysztof Adamczak

3.

Unihokej – Gimnazjada LOM

 

Eliminacja rejonowe

Chudzik Sebastian

Balcerzak Michał Zakrzewski Kacper Jarzembowski Maciej Pietras Mateusz

Kotlecki Kacper

Strojny Piotr

Domański Jakub

Ślusarczyk Sebastian

Rajski Marcel

III A

 

 

 

 

III B

 

II A

II B

I

IV miejsce

Krzysztof Adamczak

4.

Piłka ręczna – Gimnazjada LOM

 

Eliminacje miejskie

Chudzik Sebastian

Grono Dariusz

Zakrzewski Kacper

Jarzembowski Maciej

Tomaszewicz Michał

Kotlecki Kacper

Strojny Piotr

Zwolski Mateusz

Domański Jakub

Rajski Marcel

III A

 

 

 

 

III B

 

 

II A

 

 

I

II miejsce

 

Krzysztof Adamczak

5.

Piłka siatkowa – Gimnazjada LOM

 

Eliminacje miejskie

Chudzik Sebastian

Zakrzewski Kacper

Grono Dariusz

Herbut Błażej

Jankowiak Marcin

Pietras Mateusz

Stępniewski Damian Balcerzak Michał

Zwolski Mateusz

Strojny Piotr

III A

 

 

 

 

 

 

 

III B

II miejsce

 

Krzysztof Adamczak

6.

Piłka nożna – Gimnazjada LOM

 

Eliminacje miejskie

Chudzik Sebastian

Zakrzewski Kacper

Pietras Mateusz

Herbut Błażej

Strojny Piotr

Kotlecki Kacper

Domański Jakub

III A

 

 

 

III B

 

 

II A

II miejsce

 

Krzysztof Adamczak

7.

Piłka nożna – Coca Cola Cup

 

Eliminacje powiatowe

Chudzik Sebastian

Zakrzewski Kacper

Kotlecki Kacper

Strojny Piotr

Domański Jakub

Ślusarczyk Sebastian

Czarny Karol

Kowalczuk Mateusz

III A

 

III B

 

II A

II B

 

 

I

III miejsce

 

Krzysztof Adamczak

8.

Sztafetowe biegi przełajowe

Gimnazjada LOM

 

Eliminacje miejskie

Zakrzewski Kacper

Jarzembowski Maciej

Balcerzak Michał

Kotlecki Kacper

Zwolski Mateusz

III A

 

 

III B

II miejsce

 

Krzysztof Adamczak

9.

Miting Chrobrego i Ottona III

Sztafeta Olimpijska

 

Zawody ogólnopolskie

 

Herbut Błążej

Tomaszewicz Michał

Kotlecki Kacper

Zwolski Mateusz

III A

 

III B

I miejsce

 

Krzysztof Adamczak

 

10.

Szachy – Gimnazjada LOM

 

Eliminacje

miejskie

 

Strojny Piotr

Kowal Wojciech

Kapłon Adrian

III B

II miejsce

 

Krzysztof Adamczak

 

11.

Indywidualne biegi przełajowe

Gimnazjada LOM

 

Eliminacje

miejskie

 

Balcerzak Michał

Tomaszewicz Michał

Zakrzewski Kacper

Herbut Błażej

Jankowiak Marcin

Chudzik Sebastian

Jarzembowski Maciej

Grono Dariusz

 Kruszyński Szymon

Zwolski Mateusz

Kotlecki Kacper

Banaszkiewicz Kacper

Domański Jakub

Stasiak Dominik

III A

 

 

 

 

 

 

 

III B

 

 

II A

udział

Krzysztof Adamczak

 

 

12.

Indywidualne biegi przełajowe

Gimnazjada LOM

 

Finał wojewódzki

 

Tomaszewicz Michał

Herbut Błażej

Zakrzewski Kacper

Chudzik Sebastian

Kotlecki Kacper

Zwolski Mateusz

III A

 

 

 

III B

udział

Krzysztof Adamczak

 

13.

Kross strzelecki

 

Eliminacje

powiatowe

 

Tomaszewicz M.,

Herbut B.,

 

 

III miejsce

Krzysztof Adamczak

 

14.

„ Dobry jak Chrobry”

 

Zawody ogólnopolskie

 

Tomaszewicz Michał

Zakrzewski Kacper

Herbut Błażej

Jarzembowski Maciej

Zwolski Mateusz

Domański Jakub

III A

 

 

 

III B

II A

udział

Bogumiła

Lewandowska

 

15.

Lekkoatletyczne zawody młodzików – Gimnazjada LOM

 

Eliminacje miejskie

 

Banaszkiewicz Kacper

Brylski Oskar

Domański Jakub

Soroka Brajan

Stasiak Dominik

Jankowski Kacper

Sączawa Jakub

II A

 

 

 

 

udzial

Krzysztof Adamczak

 

 

 

16.

Sztafetowe biegi przełajowe Gimnazjada LOM

 

Eliminacje miejskie

 

Chudzik Sebastian

Jarzembowski Maciej

Zakrzewski Kacper

Herbut Błażej

Grono Dariusz

Jankowiak Marcin

Kotlecki Kacper

Zwolski Mateusz

Domański Jakub

III A

 

 

 

 

 

III B

 

II A

II miejsce

 

Krzysztof Adamczak

 

17.

Szkolna Liga Lekkoatletyczna LOM

 

Finał

Wojewódzki

 

Chudzik Sebastian

Jarzembowski Maciej

Jankowiak Marcin

Herbut Błażej

Grono Dariusz

Kotlecki Kacper

Zwolski Mateusz

Domański Jakub

Stasiak Dominik

Banaszkiewicz Kacper

Jankowski Kacper

III A

 

 

 

 

III B

 

II A

 

 

III B

IV miejsce

 

Krzysztof Adamczak

 

18.

Finały LOM – Młodzik w Lekkiej atletyce

Finał Wojewódzki

Domański Jakub

Stasiak Dominik

II A

Udział

Krzysztof Adamczak

dziewczęta (Gimnazjum)

L.p.

Konkursy, festiwale, zawody sportowe itp.

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Unihokej – Gimnazjada LOM

 

Eliminacje

rejonowe

 

Kotlecka Natalia Zastriżna Monika Osipczuk Roksana

Rożek Natalia

Bachowska Nikoletta

Fandrych Julia

Janas Weronika

Tokarz Patrycja

Urbaniak Emilia

III B

 

II B

 

I

IV miejsca

 

Krzysztof Adamczak

 

2.

Badminton – Gimnazjada LOM

 

Eliminacje

rejonowe

Zastriżna Monika

Gajda Paulina

III B

udział

Julia

Buchowska

3.

Piłka siatkowa – Gimnazjada LOM

 

Eliminacje

miejskie

 

Kotlecka Natalia

Zastriżna Monika

Gajda Paulia

Choro Sylwia

Potępa Oliwia

Fandrych Julia

Choro Anna

Orłowska Aleksandra

III B

 

 

III A

II B

I

II miejsce

 

Krzysztof Adamczak

 

4.

Piłka ręczna – Gimnazjada LOM

 

Eliminacje

miejskie

 

Zastriżna Monika

Kotlecka Natalia

Fandrych Julia

Bachowska Nikoletta

Orłowska Aleksandra

Janas Weronika

Urbaniak Emilia

Bartczak Magdalena

Tokarz Patrycja

III B

 

I

 

 

 

II miejsce

 

Krzysztof Adamczak

 

5.

Szachy – Gimnazjada LOM

Eliminacje

miejskie

Szymańska Dominika

III A

II miejsce

 

Krzysztof Adamczak

6.

Piłka nożna – Gimnazjada LOM

 

Eliminacje

miejskie

 

Kotlecka Natalia

Zastriżna Monika

Gajda Paulia

Choro Sylwia

Fandrych Julia

Urbaniak Emilia

Bachowska Nikoletta

Bartczak Daria

III B

 

 

III A

I

 

II miejsce

 

Bogumiła Lewandowska

 

7.

Piłka nożna Coca Cola Cup

 

Eliminacje powiatowe

 

Bachowska Nikoletta

Tokarz Patrycja

Urbaniak Emilia

Janas Weronika

Osipczuk Roksana

Rożek Natalia

Zastriżna Monika

Kotlecka Natalia

Kacprzak Kinga

I

 

 

 

II B

 

III B

II miejsce

 

Bogumiła Lewandowska

 

8.

Indywidualne biegi przełajowe

Gimnazjada LOM

Finał woj. LOM

Zakrzewska Parycja

II A

udział

Krzysztof Adamczak

9.

Indywidualne biegi przełajowe

Gimnazjada LOM

 

Eliminacje

miejskie

 

Pakuła Daria

Maziarz Sandra

Rożek Natalia

Bartczak Magdalena

Urbaniak Emilia

Fandrych Julia

Tokarz Patrycja

Górka Wiktoria

Wójcik Anna

II B

 

 

I

udział

Julia Buchowska

 

10.

Sztafetowe biegi przełajowe

Gimnazjada LOM

 

Eliminacje

miejskie

 

Zastriżna Monika

Kotlecka Natalia

Kacprzak Kinga

Pietrzyk Klaudia

Małachowska Aleksandra

Zakrzewska Patrycja

Rożek Natalia

Bartczak Magdalena

Tokarz Patrcja

Urbaniak Emilia

III B

 

III A

 

 

II B

 

I

udział

Bogumiła Lewandowska

 

11.

„Dobry jak Chrobry”

 

Zawody ogólnoplskie

 

Kowalczuk Magdalena

Bartczak Daria

Maziarz Sandra

Kupczyk Daria

Kuszlewska Kamila

Osipczuk Roksana

Małachowska Aleksandra

II A

I

II B

 

 

 

III A

udział

Bogumiła Lewandowska

12.

Lekkoatletyczne zawody młodzików – Gimnazjada LOM

 

 

Eliminacje miejskie

 

Fandrych Julia

Urbaniak Emilia

Bartczak Magdalena

Górka Wiktoria

Osipczuk Roksana

Maziarz Sandra

Kuszlewska Kamila

Rożek Natalia

Szałęga Zuzanna

Pakuła Daria

Zakrzewska Patrycja

Kowalczuk Magdalena

Potępa Oliwia

Wrzeszcz Karolina

I

 

 

 

II B

 

 

 

II A

 

 

 

 

udział

Bogumiła Lewandowska

 

13.

Finały LOM – Młodzik w Lekkiej atletyce

Finał woj. LOM

Urbaniak Emilia

Tokarz Patrycja

I

Udział

Krzysztof Adamczak

chłopcy (szkoła podstawowa)

L.p.

Konkursy, festiwale, zawody sportowe itp.

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Piłka nożna – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM

 

Eliminacje miejskie

 

Żelechowski Jakub

Hubiak Mateusz,

Bębenek Maciej

Cukierski Adrian

Drabik Kacper

Baranowski Jakub

Suchan Kacper

VI

 

 

V

 

 

IV B

III miejsce

 

Krzysztof Adamczak

 

2.

Unihokej – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM

 

Eliminacje miejskie

 

Żelechowski Jakub

Hubiak Mateusz

Bębenek Maciej

Cukierski Adrian

Baranowski Jakub

Suchan Kacper

Pruchnicki Jakub

Bębenek Bartłomiej

VI

 

 

V

 

IV B

III

II A

III miejsce

 

Bogumiła Lewandowska

 

3.

Indywidualne biegi przełajowe – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM

 

Eliminacje miejskie

 

Baranowski Jakub Bober Kacper

Cukierski Adrian

V

Udział

 

Krzysztof Adamczak

 

4.

Sztafetowe biegi przełajowe – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM

 

Eliminacje

miejskie

 

Żelechowski Jakub

Bębenek Maciej

Hubiak Mateusz

Cukierski Adrian

Baranowski Jakub

Bober Kacper

Suchan Kacper

Sieluk Patryk

Winiarczyk Fabian

Żelechowski Piotr

VI

 

 

V

 

 

IV B

IV A

 

III miejsce

 

Krzysztof Adamczak

 

5.

Lekkoatletyczne zawody „Dzieci starszych” – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM

 

Eliminacje

miejskie

 

Cukierski Adrian

Baranowski Jakub

Buchowski Adam

Filip Kusztal

Suchan Kacper

Żelechowski Jakub

Hubiak Mateusz

V

 

 

 

IV B

VI

Udział

 

Julia Buchowska

 

6.

4 – bój lekkoatleyczny

Eliminacje

miejskie

 

Cukierski Adrian

Baranowski Jakub

Bober Kacper

Żelechowski Jakub

Bębenek Maciej

Hubiak Mateusz

VI

III miejsce

Julia Buchowska

dziewczęta (szkoła podstawowa)

L.p.

Konkursy, festiwale, zawody sportowe itp.

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Indywidualne biegi przełajowe – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM

 

Eliminacje miejskie

 

Dulik Maja

Basałyga Maja

Jabłońska Julia

Żukowska Aleksandra

Grzelak Małgorzata

Ćwiszewska Maja

Przysiężna Julia

Gardyńska Gracjana

Grono Kinga

Stępień Aniela

Soroka Amelia

Wiktorska Julita

V

 

 

 

IV B

 

 

IV A

Udział

 

Julia Buchowska

2.

Piłka nożna – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM

 

Eliminacje miejskie

 

Domańska Julia

Pach Jessica

Przysiężna  Julia

Ćwiszewska Maja

Basałyga Maja

Krupa Kamila

Dulik Maja

Wojtaś Julia

Dobrowolska Weronika

Szatkowska Amelia

Pohl Daria

Stasiak Emilia

III

IV B

 

 

V

 

 

 

 

 

VI

Udział

Bogumiła Lewandowska

 

3.

Badminton – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM

 

Finał wojewódzki

 

Basałyga Maja

Rabska Patrycja

Krupa Kamila

V

V miejsce

 

Julia Buchowska

 

4.

Lekkoatletyczne zawody „Dzieci starszych” – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM

 

Eliminacje miejskie

 

Basałyga Maja

Rabska Patrycja

Łyko Karolina

Szatkowska Amelia

Pohl Daria

Stasiak Emilia

V

 

 

VI

Udział

 

Julia Buchowska

 

5.

4 – bój lekkoatletyczny – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM

Eliminacje miejskie

Szatkowska Amelia

Stasiak Emilia

Pohl Daria

Ćwiszewska Maja

VI

 

 

IV B

III miejsce

Julia Buchowska

rok szkolny 2014/2015

szkoła podstawowa

Lp.

Zawody sportowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Badminton dziewcząt

powiat

Oliwia Juniewicz

Patrycja Rabska

Maja Basałyga

VI

IV

IV

IV m

zespołowo

Julia Buchowska

2.

Badminton chłopców – półfinał wojewódzki LOM

województwo

Marcel Rajski

Karol Czarny

VI

VI

VI m

zespołowo

3.

Unihokej chłopców

ośrodek

Mateusz Kowalczuk

Karol Czarny

Marcel Rajski

Mateusz Hubiak

Maciej Bębenek

Jakub Żelechowski

Maciej Goldsztajn

VI

VI

VI

VI

V

V

V

IV m

zespołowo

Krzysztof Hasiuk

4.

Unihokej dziewcząt

ośrodek

Julia Fandrych

Daria Prokop

Oliwia Juniewicz

Agata Szylf

Laura Wiśniewska

Magdalena Bartczak

Dorota Żelechowska

Amelia Szatkowska

VI

VI

VI

VI

VI

V

V

V

IV m

zespołowo

Krzysztof Hasiuk

5.

Turniej piłki nożnej – dziewczęta

ośrodek

Daria Bartczak

Agata Szylf

Oliwia Juniewicz

Amelia Szatkowska Kamila Krupa

Maja Dulik

Patrycja Rabska

VI

VI

VI

V

IV

IV

IV

III miejsce zespołowo

Julia Buchowska

6.

Turniej piłki nożnej – chłopcy

ośrodek

Karol Czarny

Mateusz Kowalczuk

Jakub Żelechowski

Maciej Bębenek

Jakub Baranowski

Adrian Cukierski

Filip Frankowski

Kacper Bober

Kacper Suchan

VI

VI

V

V

IV

IV

IV

IV

IV

IV miejsce zespołowo

Julia Buchowska

7.

Sztafetowe biegi przełajowe – chłopcy

powiat

Karol Czarny

Mateusz Kowalczuk

Marcel Rajski

Mateusz Hubiak

Kacper Drabik

Filip Frankowski

Adrian Cukierski

Kacper Bober

Adam Buchowski

Kacper Suchan

VI

VI

VI

V

IV

IV

IV

IV

IV

IV

udział

Julia Buchowska

8.

Sztafetowe biegi przełajowe – dziewczęta

powiat

Dorota Żelechowska

Magdalena Bartczak

Agata Szylf

Julia Fandrych

Oliwia Juniewicz

Amelia Szatkowska

Emilia Stasiak

Daria Pohl

Kamila Krupa

Maja Dulik

VI

VI

VI

VI

VI

V

V

V

IV

IV

udział

Julia Buchowska

9.

Leśny Bieg Patrolowy na orientację

gminny

Marcel Rajski

Jakub Żelechowski

Patrycja Rabska

Maja Basałyga

VI

V

IV

IV

VI miejsce zespołowo

Julia Buchowska

gimnazjum

Lp.

Zawody sportowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1

Badminton dziewcząt – Finał wojewódzki w ramach LOM

województwo

Oliwia Rudek

Patrycja Homska

III

III

II m zespołowo

SREBRNY MEDAL

Julia Buchowska

2

Badminton chłopców – Finał wojewódzki w ramach LOM

województwo

Marcin Jankowiak

Sebastian Chudzik

Mariusz Rodak

II a

II a

III

III m zespołowo

BRĄZOWY MEDAL

Julia Buchowska

3

Finał Wojewódzki – sztafetowe biegi przełajowe – chłopcy

województwo

Mariusz Rodak

Marcin Jankowiak

Michał Tomaszewicz

Maciej Jarzmebowski

Kacper Zakrzewski

Sebastian Chudzik Kacper Kotlecki

Mateusz Zwolski

III

II a

II a

II a

II a

II a

II b

II b

VIII zespołowo

Julia Buchowska

4

Finał Wojewódzki – sztafetowe biegi przełajowe – dziewczęta

województwo

Patrycja Zakrzewska

I a

VI m

Julia Buchowska

5

Finał wojewódzki LOM w LA

województwo

Patrycja Zakrzewska

I a

VI m – 1 000 m

Julia Buchowska

6

Finał wojewódzki LOM w LA

województwo

Kacper Zakrzewski

Kacper Kotlecki

Maciej Jarzmebowski

Sebastian Chudzik

Marcin Jankowiak

Marcin Jankowiak

II a

II b

II a

II a

II a

II a

V m – 600 m

II m – dysk

III m

udział

VI m – oszczep

VII m – młot

Julia Buchowska

7

Unihokej dziewcząt

ośrodek

Natalia Janas

Żaneta Przybysz

Dagmara Kalicińska

Natalia Kotlecka

Monika Zastriżna

Daria Bartczak

Kamila Kuszlewska

III

III

III

II b

II b

I b

I b

II m

Zespołowo

Krzysztof

Hasiuk

8

Unihokej chłopców

ośrodek

Mariusz Rodak

Sebastian Chudzik

Kacper Zakrzewski

Michał Balcerzak

Marcin Jankowiak

Mateusz Pietras

Piotr Strojny

Kacper Kotlecki

Jakub Domański

III

II a

II a

II a

II a

II a

II b

II b

I a

I m

Zespołowo

Krzysztof Hasiuk

9

Piłka nożna – dziewczęta

ośrodek

Karolina Wołkowska

Żaneta Przybysz

Dagmara Kalicińska

Natalia Janas

Natalia Kotlecka

Monika Zastriżna

Roksana Osipczuk

Kamila Kuszlewska

III

III

III

III

II b

II b

I b

I b

I miejsce zespołowo

Bogumiła Marcinkiewicz

10

Zawody powiatowe  w Krosie Strzeleckim organizowane przez Zarząd Powiatowy Ligii Obrony Kraju

powiat

Michał Tomaszewicz

II a

I miejsce

Danuta Ronij

rok szkolny 2013/2014

szkoła podstawowa

Lp.

Zawody sportowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Unihokej dziewcząt – rozgrywki rejonowe LOM

rejon

Roksana Ospiczuk

Kamila Kuszlewska

Daria Pakuła

Sandra Madziarz

Daria Bartczak

Oliwia Juniewicz

Laura Wiśniewska

Julia Fandrych

VI a

VI a

VI a

VI b

VI b

V

V

V

IV m

zespołowo

Bogumiła Marcinkiewicz

2.

Badminton dziewcząt – półfinał wojewódzki LOM

województwo

Roksana Osipczuk

Kamila Kuszlewska

VI a

VI a

IV m

zespołowo

Krzysztof Hasiuk

3.

Badminton chłopców – półfinał wojewódzki LOM

województwo

Marcel Rajski

Karol Czarny

V

V

VII m

zespołowo

4

Ogólnopolski Zimowy Turniej Badmintona w Nowogrodzie Bobrzańskim

ogólnopolski

Roksana Osipczuk

VI a

finalistka

Krzysztof Hasiuk

5

Marcel Rajski

V

finalista

6.

Turniej Województwa Lubuskiego

i Wielkopolskiego w Świebodzinie

makroregion

Roksana Osipczuk

Marcel Rajski

Karol Czarny

Julia Fandrych

VI a

V

V

V

IV m

VII m

finalista

finalistka

Krzysztof Hasiuk

7.

Zawody wojewódzkie w indywidualnych biegach przełajowych – LA

województwo

Patrycja Zakrzewska

VI a

V m

Bogumiła Marcinkiewicz

 

 

Krzysztof Hasiuk

8

Zawody powiatowe w LA LOM – Dzieci Starsze

powiat

Patrycja Zakrzewska

Sandra Madziarz

Jakub Domański

Dominik Stasiak

VI a

VI b

VI b

VI b

I m – 300 m

I m – skok wzwyż

II m – skok wzwyż

III m – skok wzwyż

9

Finał wojewódzki LOM w LA – Dzieci Starsze

województwo

Patrycja Zakrzewska

Jakub Domański

Dominik Stasiak

VI a

VI b

VI b

IV m – 600 m

finalista – skok wzwyż

finalista – skok wzwyż

10

XV Miting Bolesława Chrobrego i Ottona III

makroregion

Patrycja Zakrzewska

VI a

III m – 600 m

Bogumiła Marcinkiewicz

11

Międzynarodowy Turniej Badmintona w Babimoście

międzynarodowy

Marcel Rajski

V

finalista

Krzysztof Hasiuk

gimnazjum

Lp.

Zawody sportowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Badminton dziewcząt – Finał wojewódzki w ramach LOM

województwo

Oliwia Rudek

Patrycja Homska

Natalia Kotlecka

II

II

I b

III m zespołowo

BRĄZOWY MEDAL

 

 

Krzysztof

Hasiuk

 

 

 

 

2.

Badminton chłopców – półfinał wojewódzki LOM

województwo

Marcin Jankowiak

Sebastian Chudzik

Mariusz Rodak

I a

I a

II

IV m zespołowo

3.

Turniej Europejski w Danii

Europejski Badmintonowy Turniej DGI

europejski

Oliwia Rudek

Patrycja Homska

II

II

VII m

zespołowo w II Lidze

4

Oliwia Rudek

Patrycja Homska

II

II

XI m

XXI m

5

Turniej Województwa Lubuskiego

i Wielkopolskiego w Świebodzinie

makroregion

Oliwia Rudek

Patrycja Homska

Marcin Jankowiak

Sebastian Chudzik

Mariusz Rodak

Paulina Gajda

Natalia Kotleck

II

II

I a

I a

II

I b

I b

IV m

V m

V m

finalista

finalista

finalistka

finalistka

6.

Międzynarodowy Turniej Badmintona w Babimoście

międzynarodowy

Marcin Jankowiak

Sebastian Chudzik

I a

I a

V m

finalista

7

Międzywojewódzkie eliminacje do MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW

międzywojewódzki

Marcin Jankowiak

I a

finalista

8.

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW

Mistrzostwa Polski

Oliwia Rudek

Patrycja Homska

II

II

finalistka

finalistka

9.

Ogólnopolski Ślężański Turniej Badmintona

 

 

ogólnopolski

Oliwia Rudek

Patrycja Homska

II

II

II m

zespołowo

 

 

 

 

 

 

 

 

Krzysztof

Hasiuk

10.

Oliwia Rudek

Marcin Jankowiak

II

I a

III m

zespołowo

11.

Oliwia Rudek

Patrycja Homska

Marcin Jankowiak

II

II

I a

III m

finalistka

III m

12.

Ogólnopolski Zimowy Turniej Badmintona w Nowogrodzie Bobrzańskim

ogólnopolski

Oliwia Rudek

II

IV m

13.

Marcin Jankowiak

I a

IV m

14.

Natalia Kotlecka

Paulina Gajda

I b

I b

finalistki

15.

Sebastian Chudzik

I a

finalista

16.

Szachy – finał wojewódzki LOM

województwo

Kacper Soroka

Adrian Kapłon

Wojciech Kowal

Dominika Szymańska

I b

I b

I b

I a

finaliści

Danuta Ronij

 

Bogumiła Marcinkiewicz

17.

Unihokej chłopców – rozgrywki rejonowe LOM

rejon

Krzysztof Kwiatkowski

Oskar Stachnik

Arkadiusz Strojny

Grzegorz Walczak

Mariusz Rodak

Michał Balcerzak

Sebastian Chudzik

Mateusz Pietras

Kacper Zakrzewski

Michał Tomaszewicz

Piotr Strojny

III b

III b

III b

III b

II

I a

I a

I a

I a

I a

I b

III m

Zespołowo

Bogumiła Marcinkiewicz

18.

Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego

Mistrzostwa Polski Młodzików w Radomiu

Mistrzostwa Polski

Oskar Stachnik

III b

I m – dysk – ZŁOTO

III m – kula – BRĄZ

Krzysztof

Hasiuk

19

Mistrzostwa województwa

województwo

Oskar Stachnik

III b

I m – dysk

III m – kula

20

Mistrzostwa Makroregionu we Wrocławiu

makroregion

Oskar Stachnik

III b

I m – kula

II m – dysk

21

XV Miting Bolesława Chrobrego i Ottona III

makroregion

Krzysztof Kwiatkowski

Michał Tomaszewicz

Oskar Stachnik

III b

I a

III b

V m – 3000 m

III m – 1000 m

I m – dysk

22

IX Piknik Rzutowy w Wiechlicach

makroregion

Oskar Stachnik – junior młodszy

III b

I m – dysk

III m – kula

23

Zawody wojewódzkie w indywidualnych biegach przełajowych – LA

województwo

Krzysztof Kwiatkowski

III b

IV m

Krzysztof

Hasiuk

24

Finał wojewódzki LOM w LA Junior młodszy

województwo

Krzysztof Kwiatkowski

III b

II m – 3000 m SREBRO

25

Finał wojewódzki LOM w LA Młodzicy

województwo

Michał Tomaszewicz

Marcin Jankowiak

I a

I a

IV m – 600 m

Finalista – skok wzwyż

26

Indywidualne biegi przełajowe w Kołczewie

Mistrzostwa Polski

Krzysztof Kwiatkowski

III b

XXXIV m

27

Mistrzostwa Europy w LA w Azerbejdzanie

Mistrzostwa Europy

Oskar Stachnik

III b

IX m – rzut dyskiem

28

Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w biegach przełajowych

makroregion

Michał Tomaszewicz

Kacper Zakrzewski

I a

I a

V m – 3000 m

XI m – 2000 m

29

Zawody powiatowe  w Krosie Strzeleckim organizowane przez Zarząd Powiatowy Ligii Obrony Kraju

powiat

Natalia Kotlecka

Michał Tomaszewicz

Sandra Madziarz

I b

I a

VI b

V m

zespołowo

Danuta Ronij

30

Finał Wojewódzki – sztafetowe biegi przełajowe

województwo

Krzysztof Kwiatkowski

Grzegorz Walczak

Bartłomiej Sączawa

Mariusz Rodak

Michał Tomaszewicz

Kacper Zakrzewski

Błażej Herbut

Marcin Jankowiak

Sebastian Chudzik

Szymon Kruszyński

Kacper Kotlecki

III b

III b

III a

II

I a

I a

I a

I a

I a

I b

I b

VII zespołowo

Krzysztof

Hasiuk

31

Ogólnopolski Turniej Badmintona w Górze na Dolnym Śląsku o Puchar Burmistrza Góry w kategorii Open

ogólnopolski

Sebastian Chudzik

Marcin Jankowiak

Patrycja Homska

Oliwia Rudek

I a

I a

II

II

finalista

finalista

VI m

VI m

Krzysztof Hasiuk

32

II bieg i  festyn sportowy promujący zdrowy styl życia pod hasłem „Dobry jak Chrobry” w ramach Ogólnopolskiej akcji „Polska biega”

gminny

Grzegorz Walczak

Michał Tomaszewicz

III b

I a

II m – marszobieg 1200 m

II m – 3000 m

Danuta Ronij Krzysztof

Hasiuk

rok szkolny 2012/2013

szkoła podstawowa

Lp.

Zawody sportowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Unihokej chłopców – rozgrywki rejonowe LOM

rejon

Marcin Jankowiak

Kacper Zakrzewski

Aleksander Mikołajczyk

Mateusz Pietras

Kacper Kotlecki

Dominik Marek

Sebastian Chudzik

Maciej Jarzembowski

Jakub Domański

Sebastian Ślusarczyk

Brajan Soroka

Marcel Rajski

VI

VI

VI

VI

VI

VI

VI

VI

V b

V b

V b

IV

IV m

zespołowo

Bogumiła Marcinkiewicz

 

Krzysztof Hasiuk

3.

Unihokej dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM

powiat

Monika Zastriżna

Natalia Kotlecka

Magdalena Tararuj

Paulina Gajda

Paulina Drabik

Julia Szatkowska

Aleksandra Małachowska

Roksana Ospipczuk

Kamila Kuszlewska

VI

VI

VI

VI

VI

VI

VI

V a

V a

III m

zespołowo

Bogumiła Marcinkiewicz

4.

Czwórbój lekkoatletyczny – AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO

powiat

Marcin Jankowiak

Kacper Zakrzewski

Kacper Kotlecki

Dariusz Grono

Sebastian Chudzik

Jakub Domański

Wojciech Kozakiewicz

VI

VI

VI

VI

VI

V b

IV

I m

Zespołowo

Krzysztof Hasiuk

5.

Finał Wojewódzki – czwórbój lekkoatletyczny

województwo

Marcin Jankowiak

Kacper Zakrzewski

Kacper Kotlecki

Dariusz Grono

Sebastian Chudzik

VI

VI

VI

VI

VI

Finaliści

Krzysztof Hasiuk

6.

Badminton dziewcząt – rozgrywki rejonowe LOM

rejon

Paulina Gajda

Natalia Kotlecka

Roksana Osipczuk

Kamila Kuszlewska

VI

VI

V a

V a

III m

zespołowo

Krzysztof Hasiuk

7.

Badminton chłopców – finał wojewódzki LOM

województwo

Marcin Jankowiak

Sebastian Chudzik

Aleksander Mikołajczyk

VI

VI

VI

III m zespołowo

Brązowy medal

Krzysztof Hasiuk

8.

Zawody wojewódzkie w indywidualnych biegach przełajowych – LA

województwo

Patrycja Zakrzewska

Kacper Zakrzewski

Paulina Gajda

Natalia Kotlecka

V a

VI

VI

VI

finalistka

finalista

finalistka

finalistka

Bogumiła Marcinkiewicz

 

Krzysztof Hasiuk

9.

Mistrzostwa powiatu – piłka nożna chłopców

powiat

Marcin Jankowiak

Sebastian Chudzik

Kacper Zakrzewski

Kacper Kotlecki

Aleksander Mikołajczyk

Dariusz Grono

Mateusz Pietras

Jakub Domański

VI

VI

VI

VI

VI

VI

VI

V b

III m

Zespołowo

Krzysztof Hasiuk

10.

Piłka nożna dziewcząt

powiat

Julia Fandrych

Oliwia Juniewicz

Agata Szylf

Anna Choro

Roksana Osipczuk

Natalia Kotlecka

Julia Szatkowska

Paulina Gajda

IV

IV

IV

IV

V a

VI

VI

VI

III m

Zespołowo

Danuta Ronij

11.

Zawody powiatowe w LA LOM – Dzieci Starsze

 

 

Awans do Finału Wojewódzkiego

powiat

Julia Fandrych

Julia Fandrych

Patrycja Zakrzewska

Sebastian Chudzik

Kacper Kotlecki

Kacper Kotlecki

Kacper Zakrzewski

Marcin Jankowiak

Marcin Jankowiak

IV

IV

V a

VI

VI

VI

VI

VI

VI

II m – piłeczka palant.

III m – kula

II m – 600 m

III m – piłeczka palant.

I m – skok wzwyż

II m – skok w dal

I m – 600 m

I m – skok wzwyż

I m – kula

Krzysztof Hasiuk

12.

Finał Wojewódzki LOM w LA

województwa

Kacper Zakrzewski

Marcin Jankowiak

Marcin Jankowiak

Sebastian Chudzik

Kacper Koltecki

Kacper Kotlecki

Patrycja Zakrzewska

Julia Fandrych

Julia Fandrych

VI

VI

VI

VI

VI

VI

V a

IV

IV

I m – 600 m – ZŁOTO

Finalista – kula

Finalista – skok w dal

Finalista – piłeczka palant.

Finalista – skok w dal

Finalista – piłeczka palant.

V m – 600 m

Finalistka – piłeczka palant

Finalistka – kula

Krzysztof Hasiuk

gimnazjum

Lp.

Zawody sportowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Badminton dziewcząt – Finał wojewódzki w ramach LOM

województwo

Oliwia Rudek

Patrycja Homska

I

I

IV m

Zespołowo

Krzysztof

Hasiuk

2.

Turniej Europejski w Danii

europejski

Oliwia Rudek

Patrycja Homska

I

I

III m

zespołowo

3.

Oliwia Rudek

Patrycja Homska

I

I

VI m

VII m

4.

Turniej Barakuda w Sławie

 

Oliwia Rudek

Patrycja Homska

I

I

V m zespołowo

w kategorii Open

w deblu

5.

 

Oliwia Rudek

Patrycja Homska

I

I

I m

II m

6.

Turniej Województwa Lubuskiego

i Wielkopolskiego w Świebodzinie

makroregion

Oliwia Rudek

Patrycja Homska

I

I

V m

VI m

7.

Szachy – finał wojewódzki LOM

województwo

Julia Skawińska

Paweł Bednarek

Przemysław Orman

Mateusz Kowalski

III a

III a

III a

III a

finaliści

Bogumiła Marcinkiewicz

8.

Piłka siatkowa chłopców – rozgrywki powiatowe LOM

powiat

Przemysław Orman

Szymon Leśniewicz

Filip Szymański

Mateusz Kowalski

Grzegorz Rzechowski

Kewin Soroka

Arkadiusz Kwiatkowski

Oskar Stachnik

Adrian Pinda

Bartłomiej Sączawa

III a

III a

III a

III a

III b

III b

III b

II b

II a

II a

III m

Zespołowo

Bogumiła Marcinkiewicz

9.

Piłka nożna dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM

powiat

Aleksandra Pakuła

Kamila Bojar

Aleksandra Bartczak

Patrycja Szkoda

Natalia Janas

Sara Fandrych

Dagmara Kalicińska

III a

III a

II b

I

I

I

I

IV m

Zespołowo

Danuta Ronij

10.

Unihokej dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM

powiat

Klaudia Własak

Katarzyna Korczyńska

Patrycja Obarzanek

Monika Kaszubiak

Emilia Rzechowska

Magdalena Więcek

Sabina Krulikowska

Aleksandra Gorzków

Aleksandra Żelechowska

Patrycja Homska

Natalia Janas

Żaneta Przybysz

III b

III b

III b

III b

III b

II a

II a

II b

II b

I

I

I

III m

Zespołowo

Bogumiła Marcinkiewicz

11.

Unihokej chłopców – rozgrywki powiatowe LOM

powiat

Szymon Leśniewicz

Filip Szymański

Michał Jurkiewicz

Mateusz Kowalski

Przemysław Orman

Krzysztof Kwiatkowski

Adrian Pinda

Kewin Soroka

Arkadiusz Strojny

Mariusz Rodak

III a

III a

III a

III a

III a

III b

II a

II b

II b

I

III m

Zespołowo

Bogumiła Marcinkiewicz

12.

Mistrzostwa Powiatu Juniorów Młodszych LOM

powiat

Kewin Soroka

III b

I m – 200 m

Bogumiła Marcinkiewicz

Grzegorz Rzechowski

III b

II m – oszczep

13.

XIV Miting Bolesława Chrobrego i Ottona III

makroregion

Krzysztof Kwiatkowski

Oskar Stachnik

Oskar Stachnik

II b

II b

II b

II m – 1000 m

II m – kula

III m – dysk

Bogumiła Marcinkiewicz

14.

VIII Piknik Rzutowy w Wiechlicach

makroregion

Oskar Stachnik

II b

II m – kula

Bogumiła Marcinkiewicz

15.

Zawody wojewódzkie w indywidualnych biegach przełajowych – LA

województwo

Krzysztof Kwiatkowski

Bartłomiej Sączawa

II b

II a

IV m

finalista

Bogumiła Marcinkiewicz

16.

Indywidualne biegi przełajowe

Mistrzostwa Polski

Krzysztof Kwiatkowski

II b

XVIII m

17.

Piłka nożna chłopcy

powiat

Oskar Stachnik

Arkadiusz Strojny

Przemysław Orman

Szymon Lesiewicz

Mateusz Kowalski

Michał Jurkiewicz

Kewin Soroka

Kamil Bajerlain

Grzegorz Rzechowski

Patryk Orman

II b

II b

III a

III a

III a

III a

III b

III b

III b

III b

IV m

Zespołowo

Bogumiła Marcinkiewicz

18.

Finał LA LOM – Juniorzy Młodsi

województwo

Kewin Soroka

Grzegorz Rzechowski

III b

III b

finalista – 200 m

finalista – oszczep

Bogumiła Marcinkiewicz

19.

II Zawody w Krosie Strzeleckim organizowane przez Zarząd Powiatowy Ligii Obrony Kraju

powiat

Krzysztof Wieczorek

Wojciech Herbut

Julia Skawińska

Kamila Bojar

III b

III b

III a

III a

II m

Zespołowo

Danuta Ronij

20.

Julia Skawińska

Kamila Bojar

III a

III a

I m

II m

21.

Finał Wojewódzki – Szkolna Liga SKS

– LOM w LA

województwo

Oskar Stachnik

Arkadiusz Strojny

Krzysztof Kwiatkowski

Bartłomiej Sączawa

Mariusz Rodak

Krzysztof Wieczorek

Kewin Soroka

Mateusz Kowalski

Arkadiusz Kwiatkowski

Grzegorz Rzechowski

Kamil Bajerlain

II b

II b

II b

II a

I

III b

III b

III a

III b

III b

III b

Finaliści

Krzysztof Hasiuk

22.

Mistrzostwa Powiatu Młodzików – LOM w LA

powiat

Oskar Stachnik

Krzysztof Kwiatkowski

Sara Fandrych

Natalia Janas

Karolina Wołowska

II b

II b

I

I

I

II m – dysk, II m – kula

I m – 1000 m

III m – kula

VI m – kula

II m – 600m

Krzysztof Hasiuk

23.

Finał Wojewódzki LOM w LA – Młodzicy

województwo

Sara Fandrych

Sara Fandrych

Oskar Stachnik

Oskar Stachnik

Krzysztof Kwiatkowski

Arkadiusz Strojny

I

I

II b

II b

II b

II b

finalistka – kula

III m – młot – BRĄZ

I m – dysk – ZŁOTO

II m – kula – SREBRO

 

 

II m – 2000 m – SREBRO

finalista – 300 m

Krzysztof Hasiuk

rok szkolny 2011/2012

szkoła podstawowa

Lp.

Zawody sportowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Unihokej chłopców – rozgrywki powiatowe LOM

powiat

Mariusz Rodak

Patryk Głogowski

Andrzej Kuszlewski

Mateusz Pietras

Dariusz Grono

Aleksander Mikołajczyk

Kacper Zakrzewski

Kamil Kalewski

Marcin Jankowiak

Sebastian Chudzik

Kacper Kotlecki

VI

VI

VI

V

V

V

V

V

V

V

V

III m

zespołowo

Bogumiła Marcinkiewicz

2.

Szachy

powiat

Marcin Jankowiak

Maciej Jarzębowski

Michał Balcerzak

Oliwia Rudek

VI

V

V

V

III m

zespołowo

Bogumiła Marcinkiewicz

3.

Badminton dziewcząt – finał wojewódzki LOM

województwo

Oliwia Rudek

Patrycja Homska

VI

VI

II m

zespołowo

Krzysztof Hasiuk

4.

I Turniej siatkarski

powiat

Trójki siatkarskie:

Aleksander Mikołajczyk

Kacper Zakrzewski

Marcin Jankowiak

 

V

V

V

III m

zespołowo

Danuta Ronij

Dwójki siatkarskie:

Kamila Kuszlewska

Roksana Osipczuk

 

IV a

IV a

II m

zespołowo

Krzysztof Hasiuk

5.

Zawody wojewódzkie w indywidualnych biegach przełajowych – LA

województwo

Patrycja Zakrzewska

Jakub Domański

Filip Nicpoń

Mariusz Rodak

IV a

IV b

IV b

VI

finalistka

finalista

finalista

finalista

Krzysztof Hasiuk

6.

Mistrzostwa powiatu dzieci starszych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży

 

Eliminacje powiatowe LOM w LA – powiat żagański

powiat

Mariusz Rodak

VI

II m – piłeczka palantowa

IV m – skok wzwyż

Bogumiła Marcinkiewicz

gimnazjum 

Lp.

Zawody sportowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Badminton dziewcząt – Finał wojewódzki w ramach LOM

województwo

Ewelina Czekurłan

Patrycja Marszałek

III b

III a

IV m

Zespołowo

Krzysztof

Hasiuk

2.

Szachy – awans do finału wojewódzkiego

powiat

Piotr Wrzeszcz

Kamil Janus

Sebastian Jach

Julia Skawińska

III a

III a

III a

II a

II m

Zespołowo

Bogumiła Marcinkiewicz

3.

Unihokej dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM

powiat

Patrycja Marszałek

Ewelina Czekurłan

Katarzyna Czekurłan

Natalia Żelechowska

Aleksandra Żelechowska

Sabina Krulikowska

Magdalena Więcek

Patrycja Obarzanek

Klaudia Własak

III b

III b

III b

III a

I b

I a

I a

II b

II b

III m

Zespołowo

Bogumiła Marcinkiewicz

 

Unihokej chłopców – rozgrywki powiatowe LOM

powiat

Adrian Pinda

Krzysztof Kwiatkowski

Kewin Soroka

Grzegorz Rzechowski

Mateusz Kowalski

Szymon Leśniewicz

Przemysław Orman

Grzegorz Jarząb

I a

I b

II b

II b

II a

II a

II a

II a

III m

Zespołowo

Bogumiła Marcinkiewicz

 

4.

Mistrzostwa powiatu młodzików w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży

 

Eliminacje powiatowe LOM w LA – powiat żagański

 

Finał powiatowy

powiat

Krzysztof Kwiatkowski

I b

II m – 1 000 m

 

 

Krzysztof

Hasiuk

Klaudia Własak

II b

II m – skok wzwyż

Oskar Stachnik

I b

II m – kula

Kewin Soroka

II b

II m – 300 m

Grzegorz Rzechowski

II b

I m – oszczep

Krzysztof Wieczorek

II b

IV m – dysk

5.

Finał powiatowy juniorów młodszych w ramach LOM w LA

powiat

Tomasz Lewkowicz

Tomasz Lewkowicz

Sebastian Jach

Sebastian Jach

Kamil Janus

Robert Szewczyk

Patrycja Marszałek

III a

III a

III a

III a

III a

III a

III b

III m – dysk

IV m – kula

IV m – dysk

II m – oszczep

IV m – 800 m

IV m – 1500 m

IV m – trójskok

Krzysztof

Hasiuk

6.

XIII Miting Bolesława Chrobrego i Ottona III

makroregion

Tomasz Lewkowicz

Tomasz Lewkowicz

Sebastian Jach

III a

III a

III a

IV m – dysk

V m – kula

II m – oszczep

Krzysztof Hasiuk

7.

VII Piknik Rzutowy w Wiechlicach

makroregion

Tomasz Lewkowicz

Tomasz Lewkowicz

Sebastian Jach

III a

III a

III a

IV m – dysk

IV m – kula

II m – oszczep

Krzysztof

Hasiuk

8.

Mistrzostwa Makroregionu

makroregion

Tomasz Lewkowicz

Tomasz Lewkowicz

Sebastian Jach

Sebastian Jach

III a

III a

III a

III a

I m – dysk

IV m – kula

II m – oszczep

IV m – dysk

Krzysztof Hasiuk

9.

Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego

Mistrzostwa Polski

Tomasz Lewkowicz

Sebastian Jach

III a

III a

I m – dysk

V m – oszczep

Krzysztof

Hasiuk

10.

Zawody wojewódzkie w indywidualnych biegach przełajowych – LA

województwo

Kamil Janus

Mateusz Matwiejczuk

Krzysztof Kwiatkowski

III a

III a

I b

finalista

finalista

Finalista

Krzysztof Hasiuk

11.

Drużynowe biegi przełajowe

powiat

Robert Rzechowski

Mateusz Matwiejczuk

Sebastian Jach

Krzysztof Kwiatkowski

Robert Szewczyk

Kamil Janus

Adrian Pinda

Mateusz Kowalski

Filip Szymański

Kewin Soroka

III b

III a

III a

I b

III a

III a

I a

II a

II a

II b

II m

Zespołowo

Bogumiła Marcinkiewicz

12.

Liga juniorów

makroregion

Tomasz Lewkowicz

Sebastian Jach

III a

III a

III m – dysk

III m – oszczep

Krzysztof Hasiuk

 

13.

Finał wojewódzki juniorów młodszych w ramach LOM w LA

województwo

Tomasz Lewkowicz

III a

V m – dysk

 

 

 

Krzysztof Hasiuk

 

Bogumiła Marcinkiewicz

Tomasz Lewkowicz

III a

II m – młot

Sebastian Jach

III a

II m – oszczep

Sebastian Jach

III a

finalista – dysk

Robert Szewczyk

III a

finalista – 1 500 m

Kamil Janus

III a

finalista – 1 500 m

Patrycja Marszałek

III b

finalistka – trójskok

14.

Finał wojewódzki młodzików w ramach LOM w LA

województwo

Krzysztof Kwiatkowski

II b

finalista – 600 m

Kewin Soroka

II b

finalista – 300 m

Grzegorz Rzechowski

II b

finalista – oszczep

Krzysztof Wieczorek

II b

finalista – dysk

Oskar Stachnik

I b

finalista – kula

Adam Bała

II a

finalista – dysk

Adam Bała

II a

finalista – kula

15.

Finał wojewódzki LOM w szkolnej lidze SKS w LA

województwo

Tomasz Lewkowicz

Sebastian Jach

Kamil Janus

Robert Rzechowski

Adam Bała

Mateusz Kowalski

Krzysztof Wieczorek

Piotr Kaszuba

Grzegorz Rzechowski

Arkadiusz Kwiatkowski

Kewin Soroka

Adrian Pinda

Oskar Stachnik

Krzysztof Kwiatkowski Arkadiusz Strojny

III a

III a

III a

III b

II a

II a

II b

II b

II b

II b

II b

I a

I b

I b

I b

III m

zespołowo

Krzysztof Hasiuk

rok szkolny 2010/2011

szkoła podstawowa

Lp.

Zawody sportowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Unihokej chłopców – półfinał wojewódzki LOM

województwo

Damian Sieniuć

Aleksander Mikołajczyk

Sebastian Chudzik

Kacper Zakrzewski

Artur Kot

Adrian Pinda

Krzysztof Kwiatkowski

Dawid Małachowski

Bartłomiej Sączawa

Jacek Surzykiewicz

Grzegorz Walczak

VI

IV

IV

IV

VI

VI

VI

VI

VI

VI

VI

VII m

zespołowo

Bogumiła Marcinkiewicz

2.

Unihokej dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM

powiat

Magdalena Więcek

Ewelina Zaremba

Kornelia Dulik

Dagmara Idziorek

Aleksandra Żelechowska

Natalia Pauli

Patrycja Homska

VI

VI

VI

VI

VI

VI

V

II m

zespołowo

Bogumiła

Marcinkiewicz

3.

Badminton dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM

powiat

Oliwia Rudek

Patrycja Homska

V

V

II m

zespołowo

Krzysztof Hasiuk

4.

Badminton chłopców – rozgrywki powiatowe LOM

powiat

Artur Kot

Adrian Pinda

VI

VI

I m

zespołowo

Krzysztof Hasiuk

5.

Piłka siatkowa chłopców – rozgrywki powiatowe LOM

powiat

Sebastian Chudzik

Kacper Zakrzewski

Marcin Jankowski

Artur Kot

Adrian Pinda

Krzysztof Kwiatkowski

Dawid Małachowski

Bartłomiej Sączawa

Jacek Surzykiewicz

Grzegorz Walczak

IV

IV

IV

VI

VI

VI

VI

VI

VI

VI

II m

zespołowo

Bogumiła Marcinkiewicz

6.

Zawody wojewódzkie w indywidualnych biegach przełajowych – LA

województwo

Krzysztof Kwiatkowski

VI

finalista

Bogumiła Marcinkiewicz

7.

Mistrzostwa powiatu dzieci starszych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży

 

Eliminacje powiatowe LOM w LA – powiat żagański

powiat

Magdalena Więcek

Mariusz Rodak

Sabina Krulikowska

Magdalena Więcek

Adrian Pinda

Adrian Pinda

Krzysztof Kwiatkowski

VI

V

VI

VI

V

V

VI

II m – skok w zw

I m – skok w zw

II m – kula

III m – 300 m

III m – 300 m

IV m – 60 m

II m – 600 m

Bogumiła Marcinkiewicz

8.

I Halowe Mistrzostwa Szprotawy

powiat

Magdalena Więcek

Sabina Krulikowska

Aleksandra Żelechowska

Adrian Pinda

Adrian Pinda

Krzysztof Kwiatkowski

Krzysztof Kwiatkowski

Krzysztof Kwiatkowski

VI

VI

VI

VI

VI

VI

VI

VI

I m – skok wzwyż

I m – kula

II m – kula

I m – 30 m

II m – skok wzwyż

III m – 30 m

III m – kula

I m – skok wzwyż

Krzysztof

Hasiuk

9.

Finał wojewódzki juniorów młodszych w ramach LOM w LA

województwo

Krzysztof Kwiatkowski

VI

finalista – 600 m

Adrian Pinda

VI

finalista – 60 m

Adrian Pinda

VI

finalista – 300 m

Magdalena Więcek

VI

finalista – 300 m

Magdalena Więcek

VI

finalistka – skok wzwyż

Patrycja Homska

V

finalistka – 300 m

Mariusz Rodak

V

finalista – skok wzwyż

rok szkolny 2010/2011

gimnazjum

Lp.

Zawody sportowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Badminton dziewcząt – Finał wojewódzki w ramach LOM

województwo

Joanna Powiada

Aleksandra Marszałek

Patrycja Marszałek

III a

III a

III a

III m

zespołowo

Krzysztof

Hasiuk

2.

Tenis stołowy – zawody powiatowe LOM

województwo

Ewelina Pieczywek

Patrycja Przybysz

III a

III a

VII m

zespołowo

Krzysztof Hasiuk

3.

Piłka Siatkowa dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM

powiat

 Patrycja Marszałek

Aleksandra Marszałek

Margareta Jabłońska

Ewelina Pieczywek

Anna Głuszyk

Patrycja Więcek

Karolina Górniak

Natalia Malicka

Katarzyna Czekurłan

Ewelina Czekurłan

Paulina Krulikowska

Justyna Jaworska

II b

III a

III a

III a

III a

III a

III a

III a

II b

II b

III a

III a

II m

zespołowo

Krzysztof Hasiuk

4.

Unihokej dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM

powiat

Kamila Kot

Żaneta Żukowska

Patrycja Marszałek

Aleksandra Marszałek

Joanna Powiada

Ewelina Pieczywek

Katarzyna Czekurłan

Ewelina Czekurłan

Natalia Chrustowska

Anna Głuszyk

Karolina Krupa

Margareta Jabłońska

I b

I b

II b

III a

III a

III a

II b

II b

III b

III a

II b

III a

II m

zespołowo

Krzysztof Hasiuk

 

5.

Mistrzostwa powiatu młodzików w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży

 

Eliminacje powiatowe LOM w LA – powiat żagański

powiat

Sebastian Jach

II a

I m – oszczep

 

 

Krzysztof

Hasiuk

Sebastian Jach

II a

III m – dysk

Tomasz Lewkowicz

II a

I m – dysk

Kamila Kot

I b

III m – dysk

Tomasz Lewkowicz

II a

I m – kula

Arkadiusz Kwiatkowski

I c

II m – kula

Kamila Kot

I b

II m – kula

Kamil Janus

II a

II m – 600 m

Klaudia Własak

I c

I m – skok wzwyż

Ewelina Czekurłan

II b

I m – skok w dal

Patrycja Marszałek

II b

III m – skok w dal

6.

Finał powiatowy juniorów młodszych w ramach LOM w LA

powiat

Joanna Powiada

Łukasz Rzechowski

Karol Wołkowski

Karol Wołkowski

Margareta Jabłońska

Aleksandra Marszałek

Anna Głuszyk

III a

III b

III b

III b

III a

III a

III a

finalista – oszczep

III m – dysk

III m – dysk

III m – kula

I m – młot

finalista – dysk

finalista – 200 m

Krzysztof

Hasiuk

7.

XII Miting Bolesława Chrobrego i Ottona III

makroregion

Karol Wołkowski

Patrycja Obarzanek

Tomasz Lewkowicz

Tomasz Lewkowicz

Sebastian Jach

Sebastian Jach

Anna Głuszyk

III b

I c

II a

II a

II a

II a

III a

II m – kula

III m – kula

I m – kula

I m – dysk

I m – oszczep

III m – dysk

III m – 100 m

Krzysztof Hasiuk

8.

VI Piknik Rzutowy w Wiechlicach

makroregion

Karol Wołkowski

Karol Wołkowski

Tomasz Lewkowicz

Tomasz Lewkowicz

Sebastian Jach

III b

III b

II a

II a

II a

I m – dysk

III m – kula

I m – dysk

I m – kula

I m – oszczep

Krzysztof

Hasiuk

9.

Mistrzostwa Makroregionu

makroregion

Karol Wołkowski

Łukasz Rzechowski

Tomasz Lewkowicz

Aleksandra Marszałek

Margareta Jabłońska

III b

III b

II a

III a

III a

IV m – dysk

III m – oszczep

V m – dysk

IV m – dysk

IV m – młot

Krzysztof Hasiuk

10.

Mały Memoriał Jana Kusocińskiego w Toruniu

Mistrzostwa Polski

Karol Wołkowski

III b

V m – dysk

Krzysztof

Hasiuk

11.

Zawody wojewódzkie w indywidualnych biegach przełajowych – LA

województwo

Kamil Janus

II a

finalista

Krzysztof Hasiuk

12.

I Halowe Mistrzostwa Szprotawy

powiat

Anna Głuszyk

Anna Głuszyk

Klaudia Własak

Kamila Kot

Kamila Kot

Margareta Jabłońska

Patrycja Obarzanek

Oskar Kozdęba

Tomasz Lewkowicz

Sebastian Jach

Sebastian Jach

Karol Wołkowski

III a

III a

I c

I b

I b

III a

I c

III a

II a

II a

II a

III b

I m – 30 m

III m – skok wzwyż

II m – skok wzwyż

III m – skok wzwyż

I m – kula

II m – kula

III m – kula

I m – 30 m

I m – kula

III m – kula

III m – skok wzwyż

II m – kula

Krzysztof

Hasiuk

13.

Finał wojewódzki młodzików w ramach LOM w LA

województwo

Tomasz Lewkowicz

II a

I m – dysk

Krzysztof Hasiuk

Tomasz Lewkowicz

II a

II m – kula

Sebastian Jach

II a

I m – oszczep

Adam Bała

I a

finalista – dysk

Adam Bała

I a

finalista – kula

Kamila Kot

I b

IV m – dysk

Arkadiusz Kwiatkowski

I c

finalista – dysk

Patrycja Obarzanek

I c

finalistka – kula

Klaudia Własak

I c

finalistka – skok wzwyż

Kamil Janus

II a

finalista – 600 m

Robert Szewczyk

II a

finalista – 600 m

Ewelina Czekurłan

II b

finalistka – skok w dal

Katarzyna Czekurłan

II b

finalistka – skok w dal

Patrycja Marszałek

II b

finalistka – skok w dal

14.

Finał wojewódzki juniorów młodszych w ramach LOM w LA

Karol Wołkowski

III b

III m – dysk

Łukasz Rzechowski

III b

III m – oszczep

Natalia Chrustowska

III b

finalistka – 600 m

15.

XV Memoriał LA im. Bogdana Niemcewicza w Zbąszynku

 

Tomasz Lewkowicz

II a

II m – dysk

Karol Wołkowski

III b

I m – dysk

Karol Wołkowski

III b

I m – kula

rok szkolny 2009/2010

szkoła podstawowa

Lp.

Zawody sportowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Szachy drużynowe – rozgrywki powiatowe LOM

powiat

Przemysław Orman

Julia Skawińska

Szymon Leśniewicz

Grzegorz Jarząb

VI a

VI a

VI a

VI a

III m

zespołowo

Danuta Ronij

2.

Unihokej dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM

powiat

Kamila Bojar

Aleksandra Matczak

Katarzyna Sasim

Magdalena Grzelak

Angelika Czapla

Julia Skawińska

Marta Marek

Kamila Kot

Patrycja Kozakiewicz

Żaneta Żukowska

Angelika Orlik

Sabina Krulikowska

Aleksandra Żelechowska

VI a

VI a

VI a

VI a

VI a

VI a

VI a

VI b

VI b

VI b

VI b

V

V

III m

zespołowo

Krzysztof Hasiuk

3.

Badminton dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM

powiat

Kamila Kot

Patrycja Kozakiewicz

Sabina Krulikowska

VI b

VI b

V

II m

zespołowo

Krzysztof Hasiuk

4.

Badminton chłopców – rozgrywki powiatowe LOM

powiat

Mateusz Kowalski

Artur Kot

VI a

V

III m

zespołowo

Krzysztof Hasiuk

5.

Piłka ręczna dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM

powiat

Kamila Kot

Patrycja Kozakiewicz

Żaneta Żukowska

Katarzyna Sasim

Aleksandra Matczak

Sabina Krulikowska

Magdalena Więcek

Aleksandra Żelechowska

Ewelina Zaremba

Kornelia Dulik

Magdalena Krupa

VI b

VI b

VI b

VI a

VI a

V

V

V

V

V

V

II m

zespołowo

Krzysztof Hasiuk

6.

Mistrzostwa powiatu dzieci starszych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży

 

Eliminacje powiatowe LOM w LA – powiat żagański

powiat

Kamila Kot

Kamila Kot

Magdalena Więcek

Krzysztof  Kwiatkowski

Mateusz Kowalski

VI b

VI b

V

V

VI a

I m – kula

IV m piłeczka palant.

III m – skok w zw

III m – skok w zw

III m – kula

Krzysztof Hasiuk

Kamila Kot

Patrycja Kozakiewicz

Ewa Iks

Patrycja Homska

VI b

VI b

VI b

IV

III – 4 x 100m

gimnazjum

Lp.

Zawody sportowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Badminton dziewcząt – Finał wojewódzki w ramach LOM

województwo

Joanna Powiada

Aleksandra Marszałek

Justyna Jaworska

Margareta Jabłońska

II a

II a

II a

II a

IV m

zespołowo

Krzysztof Hasiuk

2.

Badminton chłopców – zawody powiatowe LOM

powiat

Łukasz Rzechowski

Kacper Kubów

II b

II b

III m

zespołowo

Krzysztof Hasiuk

3.

Tenis stołowy – zawody powiatowe LOM

powiat

Ewelina Pieczywek

Patrycja Przybysz

II a

II a

III m

zespołowo

Krzysztof Hasiuk

4.

Siatkówka dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM

powiat

Aleksandra Marszałek

Margareta Jabłońska

Joanna Powiada

Paulina Krulikowska

Justyna Jaworska

Patrycja Więcek

Karolina Górniak

Natalia Malicka

Ewelina Pieczyewk

Patrycja Marszałek

II a

II a

II a

II a

II a

II a

II a

II a

II a

I b

II m

zespołowo

Krzysztof Hasiuk

5.

Piłka ręczna dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM

powiat

Aleksandra Marszałek

Margareta Jabłońska

Joanna Powiada

Paulina Krulikowska

Justyna Jaworska

Patrycja Więcek

Karolina Górniak

Natalia Malicka

Anna Głuszyk

Ewelina Pieczyewk

Patrycja Marszałek

II a

II a

II a

II a

II a

II a

II a

II a

II a

II a

I b

III m

zespołowo

Krzysztof Hasiuk

 

 

 

6.

 

Mistrzostwa powiatu młodzików w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży

 

Eliminacje powiatowe LOM w LA – powiat żagański

powiat

Seb